Restauracja Panorama

Panorama to wyjątkowa restauracja w samym sercu pięknego Gdańska

Delektując się pyszną kuchnią w Restauracji Panorama możesz przy okazji podziwiać urzekający widok na panoramę Gdańska.

  • IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

W naszej restauracji organizujemy imprezy cykliczne, takie jak walentynki, sylwester, wigilie firmowe, a także wszelkie wydarzenia prywatne, takie jak chrzciny, komunie, wesela, stypy itp.

  • SZKOLENIA

Szukasz miejsca na imprezę firmową w Trójmieście? A może organizujesz szkolenie? Nasza sala jest do tego w pełni przygotowana. Zapewniamy niezbędny sprzęt, serwis kawowy oraz lunch.

  • CATERING

Jeśli szukasz profesjonalnego cateringu w Gdańsku to dobrze trafiłeś – chętnie zajmiemy się częścią gastronomiczną Twojego przyjęcia – również, kiedy odbywa się ono w plenerze.

Zapraszamy na wyjątkowe doznania kulinarne. Restauracja Panoram oferuje także organizację imprez firmowych, imprez okolicznościowych oraz najlepszy catering na terenie Trójmiasta.

Lokalizacja ta ma wiele pozytywów – przede wszystkim jest atrakcyjnym miejscem do organizacji imprez firmowych, szkoleń, konferencji oraz wszelkiego rodzaju innych imprez okolicznościowych w Gdańsku. Cała paleta usług zapewni to, czego oczekuje się od dobrej restauracji, czyli przede wszystkim dobrego jedzenia za rozsądną cenę.

Menu cieszy się coraz większym powodzeniem, zatem usługi poszerzone zostały o catering zewnętrzny (z dojazdem na terenie Trójmiasta i okolic) oraz organizację konferencji, szkoleń, warsztatów i imprez okolicznościowych – trzy sale bankietowe doskonale nadają się do tego typu spotkań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Kontakt

tel.  58 743 68 94

panoramarestauracja@o2.pl

www.panoramarestauracja.pl

 

ul. Wały Piastowskie 1

(Zieleniak 16 piętro)

80-854 Gdańsk

 

 

 

PANORAMA RESTAURACJA

41782d93cdaad03bdcba38e392d8f2a3

Zorganizuj szkolenie w naszej restauracji

Proponujemy zorganizowanie szkolenia w naszej Restauracji. Do Państwa dyspozycji pozostaje oddzielna sala, o charakterystyce gdańskiej Starówki.

Widok rozpościerający się z okien na centrum oraz przepiękną architekturę Gdańska na pewno wpłynie na atrakcyjność organizowanej konferencji.

 (Możliwość wypożyczenia rzutnika multimedialnego / serwis kawowy itd.)

Dla klientów INAConcierge – specjalne oferty cenowe – zapytaj

8 + 9 =