QUADRILLE

CONFERENCE & SPA

Quadrille Conference & Spa

to nowo zaadaptowana przestrzeń zabytkowego pałacu w ORŁOWIE, która łączy w sobie luksusowe apartamenty, bogato wyposażoną strefę spa & wellness oraz nowoczesne centrum konferencyjne.

Butikowy Hotel inspirowany powieścią Alicja w Krainie Czarów z luksusowym SPA i wykwintną Restauracją Biały Królik zaprasza do Krainy Czarów….

Quadrille Spa znajduje się w ekskluzywnym XVIII-wiecznym kompleksie pałacowo-parkowym zlokalizowanym w sercu trójmiejskiej Metropolii, w jednej z najpiękniejszych tutejszych dzielnic – Gdyni Orłowie. Ten butikowy obiekt o pięciogwiazdkowym standardzie, z 12 apartamentami i 21 pokojami klasy biznes, wyróżnia się najwyższą jakością obsługi, oryginalnym designem oraz doskonałą kuchnią restauracji „biały królik” wyróżnionej przez przewodnik Gault & Millau.

Quadrille Conference & Spa

to komfortowa przestrzeń dla wszystkich poszukujących sposobu na wyjątkowy relaks i ucieczkę od zgiełku miasta. Do pałacu prowadzi  rozległy, historyczny  park z licznymi zabytkami przyrody. Na miejscu zachwycają imponująco zaprojektowane wnętrza o stylistyce rodem z „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla. Do samego Spa wiedzie magiczny korytarz przenoszący w inną, bajkową rzeczywistość.

Filozofia Quadrille Spa

zakłada kompleksowość i holistyczne podejście. Terapeuci dbają tu  o spójność i jednoczesne dbanie zarówno o umysł jaki i o ciała, gdyż tylko dzięki temu można osiągnąć równowagę i pełne zadowolenie z terapii. Dlatego właśnie zabiegi  na ciało połączone są z sesjami relaksacyjnymi i podbudowującymi własną samoocenę. Do stałych propozycji obiektu należą joga, masaż Shiatsu oraz dźwiękiem – za pomocą gongów i mis tybetańskich. Goście mają również możliwość skorzystania z różnego rodzaju coachingów i terapii, których oferta nieustannie jest rozbudowywana.

Kontakt

www.quadrille.pl

+48 58 351 03 00

ul. Folwarczna 2, 81-547 Gdynia

recepcja@quadrille.pl

 

QUADRILLE

„Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach.”

– Lewis Carroll „Alicja w Krainie Czarów”

Quadrille Spa spaja także strefę manualną z high-tech czyli medycyną stricte estetyczną. Można tu skorzystać z  szeregu zabiegów na twarz i ciało, które nie tylko pozwalają ukoić nerwy   i komfortowo odpocząć, ale także doskonale wpływają na zdrowie, sylwetkę oraz skórę. Profesjonalne gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny kosmetyki (Surgen, Zafirro, Endermologie LPG, Vectus, Med 2 Contour, Hydrafacial) gwarantujące imponujące efekty.

W strefie wodnej a*quadrille znajdują się: basen, jacuzzi, sauny sucha i parowa, strefy chłodzenia lodem i relaksu w postaci słonecznej łąki z lampami poprawiającymi koloryt skóry oraz wspomagającymi produkcję kolagenu.

W QUADRILLE SPA zadbasz nie tylko o swoje ciało,

ale i o duszę

a zespół profesjonalistów zadba o Twój spokój, intymność i odpoczynek

QUADRILLE ZAPRASZA NA WYJĄTKOWE DOZNANIA

z kartą INAconcierge – 10 % na zabiegi w strefie SPA

Masz pytania?

6 + 15 =