Nowy Świat

RESTAURANT & COCTAIL BAR

Restaurant & Coctail BAr

Nowy Świat to miejsce w centralnym punkcie Sopotu…

z doskonałym widokiem na tętniące serce miasta. Letni taras jest idealnym dopełnieniem eleganckiego wnętrza restauracji… Goście mogą skosztować kuchni polskiej, łączącej tradycję z nowoczesnością, w najlepszym wydaniu. Menu oparte na sezonowych, świeżych i lokalnych składnikach przypadnie do gustu najbardziej wymagającym gościom.

Szef kuchni, Rafał Kopicki, pasjonat i perfekcjonista, dokłada wszelkich starań, aby goście restauracji odkryli na nowo smaki i aromaty kuchni polskiej. Starannie wyselekcjonowane wina dopełniają tutejszą kartę dań. Można znaleźć tu wina z całego świata, także te z polskich wnnic.

Dla osób szukających koktajlowych wrażeń to miejsce obowiązkowe na mapie Trójmiasta. Autorskie koktajle serwowane przez jednych z najlepszych barmanów w kraju, stale doskonalących swoje umiejętności w ramach międzynarodowych konkursów barmańskich.

Wizją restauracji Nowy Świat jest promocja tradycyjnych, często zapomnianych polskich składników zarówno w kuchni, jak i za barem.

PRIVATE CHEF

Dla klientów INAconcierge – istnieje możliwość zamówienia wizyty kucharza do Twojego apartamentu. Teraz możesz doświadczyć na własnych zmysłach zapachów i smaków oraz podejrzeć pracę mistrza kuchni od podszewki.  

 

 

 

 

 

 

Kontakt

www.restauracjanowyswiat.pl

Centrum Haffnera

ul. Bohaterów Monte Cassino 63/2, 81-767 Sopot

mail: info@restauracjanowyswiat.pl

+48 58 342 88 88

+48 694 226 026

Nowy Świat

Pokazy BarMańskie

W koktail barze w ręce gości trafia autorska karta koktaili. Wszystkie receptury zostały stworzone przez tutejszych barmanów, którzy z powodzeniem startują w prestiżówych konkursach barmańskich. Kokaile są unikatowe i mozna ich spróbowac tylko tutaj. Do ich przyrządzenia barmani używają produktów typu HOMEMADE. Syropy, nalewki, infuzje czy konfitury produkwane są własnoręcznie przy wykorzystaniu wyłącznie sezonowych owoców, ziół i warzyw. 

Na życzenie klientów INAconcierge – prywatne pokazy barmańskie. 

W celu uzyskania dodatkowych informacji – prosimy o kontakt. 

Dla klientów INAConcierge – ceny preferencyjne  – zarezerwuj miejsce / zamów usługę  private chef

15 + 15 =